معرفی کامل Boosted time tracker | دانلود رایگان نسخه کامل + 8 ویژگی اصلی

معری-کامل-اپلیکیشن-Boosted-productivity---time-tracker

اهمیت زمان در تمام موارد از جمله توسعه فردی یا مدیریت زمان بر هیچکس پوشیده نیست. اما اینکه چگونه با استفاده از اپلیکیشن Boosted زمان را تحت کنترل خود داشته باشیم موضوع بحثی است که در این مقاله به آن اشاره شده است.

بوستد

اپلیکیشن بوستد و یا Boosted – Productivity & Time Tracker به ما در مدیریت بهتر زمان کمک فراوانی می‌کند. با ما همراه باشید تا ویژگی‌ها و نحوه استفاده آن را یاد بگیریم (به همراه نسخه کامل و رایگان) 

Loading💚 ذخیره پست در حساب کاربری

معرفی نرم افزار بوستد

در اپلیکیشن Boosted می‌توانید زمان را با یک کلیک ساده ثبت کنید. برای مثال شما مشغول کاری هستید و می‌خواهید بدانید در روز، هفته، ماه یا سال چه میزان از 24 ساعت خود را به آن کار اختصاص می‌دهید! بوستد می‌تواند در این زمینه به شما کمک فراوانی بکند.(وبسایت رسمی اپلیکیشن)

معرفی بوستد

می‌توانید پروژه‌های مختلفی در این برنامه تعیین کنید، آنها را با یک کلیک شروع، متوقف، ثبت و یا مشاهده کنید. می‌توانید این پروژه ها را حتی به وظیفه تبدیل کنید(مانند برنامه‌ی تیک تیک)

می‌توانید از ویژگی پومودورو و تایمر هم استفاده کنید(پومودورو یک سس سنتی ایتالیایی است که زمان مشخصی برای تهیه شدن دارد؛ این مورد را به کارهایمان تعمیم می‌دهیم: باید در دوره‌های مشخص، بین هر 25 دقیقه کار چند دقیقه استراحت کرد)

ویژگی‌های Boosted

1.ثبت زمان با یک کلیک

در اپلیکیشن Boosted قابلیت ردیابی و جمع آوری زمانی که برای کاری صرف می‌کنیم یکی از مهمترین قابلیت‌هاست که می‌تواند به ما در مدیریت زمان بهتر کمک فراوانی بکند.

  قانون 5 ثانیه و کاربرد آن | The five second rule

 

2.قابلیت انتخاب پروژه‌های مختلف

دیگر ویژگی بوستد این است که می‌توانید در آن موارد مختلفی را ثبت کنید و برای هر کدام بطور جداگانه زمان را ذخیره کنید. برای مقال اگر شما قصد دارید برای کنکور مطالعه کنید، می‌توانید تمام دروس را در این برنامه وارد کرده و هر کدام را جداگانه بررسی نمایید.

قابلیت انتخاب پروژه

3.رابط کاربری ساده و جذاب

یکی از موارد مهمی که در هر اپلیکیشنی باید وجود داشته باشد UI و UX جذاب و همچنین رابط کاربری ساده برای سهولت در استفاده از قابلیت‌های آن برنامه است که در بوستد این امر به خوبی محقق شده است.

4.ارائه گزارش‌های دقیق و کاربردی

از مهمترین علل موفقیت در زندگی ، این است که مدام به مسیری که در حال پیمودن آن هستیم، نگاهی مجدد بیندازیم و آن را دقیق بررسی کنیم. اپلیکیشن بوستد به شما گزارش‌های دقیق از میزان زمانی که برای هر کاری گذاشته‌اید می‌دهد.

ارائه گزارش در اپلیکیشن بوستد

5.بدون تبلیغات

برای استفاده از برنامه‌ای که مرتبط با مدیریت زمان باشد، قطعاً از دست نرفتن زمان بهترین گزینه است؛ بنابراین تا به این لحظه در اپلیکشن Boosted time tracker، تبلیغ بعنوان موردی که زمان را هدر می‌دهد، حذف شده است.

6.قابلیت تنظیم پروژه‌ها بعنوان وظیفه

می‌توانید در ابتدای روز یا هفته، پروژه‌هایی را که قبلاً اضافه کرده‌اید را به عنوان وظیفه قرار دهید و پس از انجام آن وظیفه، آن را از لیست وظایف و کارهای خود حذف نمایید.

ثبت وظایف در Boosted

7.مشاهده فعالیت بر روی تقویم

می‌توانید به صورت خلاصه و آماری بر روی تقویم مشاهده کنید که زمان خود را صرف چه اموری کرده‌اید. مطمئناً به شما دید خوبی درباره‌ی نحوه استفاده از زمانتان می‌دهد.

  معجزه‌ی "روتین روزانه" (تعریف + 10 پیشنهاد روتین صبحگاهی)

بررسی زمان صرف شده بر روی تقویم

8.قابلیت دریافت فایل پشتیبان و ذخیره در گوگل درایو

از ویژگی‌های مهم بوستد این است که می‌توانید از داشتن اطلاعاتتان اطمینان همیشگی حاصل کنید زیرا امکان سینک شدن با گوگل درایو و یا گرفتن خروجی وجود دارد.

نحوه استفاده از اپلیکیشن Boosted

 

یک میلیون نصب و امتیاز 4.7 در پلی استور
4.7/5

دانلود بوستد

(این اپلیکیشن در حال حاضر فقط برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است)

فراموش نکنید که زمان همان پول و ثروت است
موفق باشید…

آیا این مقاله مفید بود؟
‌ ‌ میانگین از نظر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه مقاله 🔗
movafagh.org/?p=1203
مقالات پیشنهادی

به نظر میرسد چیزی که دنبالش هستید یافت نشد.

آیا این مقاله مفید بود؟
‌ ‌ میانگین 0 از 0 نظر
اسکرول به بالا